Hudební zážitek pro všechny bez rozdílu

Sbírej víčka a pomoz nám bourat bariéry, které brání vozíčkářům užít si festivaly naplno. Čím víc materiálu k recyklaci, tím míň bariér mezi námi.

“Jedno nás spojuje” je heslo, které pro Staropramen neznamená jenom chuť na pivo, ale také kamarádství a lásku k hudbě. A právě z těchto tří ingrediencí vznikl projekt Festivaly bez Zábran, který chce umožnit i handicapovaným užít si hudbu naplno.

Zapoj se už teď a pomoz nám zbourat další bariéry!

Co jsme už dokázali

vozíčkářů si užilo 6 hudebních festivalu naplno

kilo plastových víček a 515 kilo kovových korunek jste nasbírali

jednotlivců a sdružení se zapojilo do sbírání

Kde si to se Staropramenem užijete bez zábran

Mezi ploty
27.-28.5.2017
Vysmáté léto Kadaň
24.6.2017
Rock for People
4.-6.7.2017
Koncert PSH v pivovaru
14.9.2017
Dny českého piva
23.9.2017

Legenda mezi festivalovými fanoušky

Za těch dvacet let se na pódiích Rock for People vystřídali stovky kapel od matadorů jako jsou Dead Kenneddyes nebo Madness až po právě vycházející hvězdy jako Biffy Clyro nebo The Naked and Famous. Festival se nikdy nenechal vázat ani žánrově a tak mohli návštěvníci slyšet cikánsko punkové Gogol Bordello, kytarovky The Killers nebo Franc Ferdinand, hip hopery Cypress Hill, ale i elektroniku a alternativu v podání Skrillexe, Prodigy nebo Massive Attack. Tuhle událost jsme si prostě nemohli nechat ujít.

Oblíbený festival v podhradí Kadaně

Od roku 2004 se v královském městě Kadaň koná festival Vysmáté léto. Do nádherného areálu, který lemuje z jedné strany řeka Ohře a z druhé Kadaňský hrad, se každoročně sjíždí fanoušci tuzemské i zahraniční hudby. Festival se dvěma pódii nabízí v rámci jednoho dne nejen vyváženou skladbu žánrů, ale i komfort spojený s akcí pořádanou uvnitř města.

Festival v areálu Psychiatrické nemocnice v pražských Bohnicích

Dvoudenní festival Mezi ploty je již stálicí na českém festivalovém nebi. Můžete se těšit na české a slovenské hudební špičky, hip hopové mágy, elitu alternativní scény, divadla, workshopy a další doprovodný program nejen pro děti. Na více než 10 scénách a podiích se bude bavit zkrátka každý. A my budeme se Staropramen Festivaly bez Zábran u toho!


 
 

KONCERT PSH

Areál smíchovského pivovaru jen párkrát v roce otevírá své brány široké veřejnosti. Využijte příležitosti, přijďte si vychutnat perfektně ošetřená piva z portfolia pivovaru Staropramen a zaskákat si do rytmu české rapové legendy, PSH.


 
 

DNY ČESKÉHO PIVA

Dny českého piva jsou unikátní příležitostí vzdát hold českému pivu a podívat se do srdce smíchovského pivovaru Staropramen. Degustace pivního portfolia i pivních speciálů, exkurze do útrob výroby, vypiplané menu z grilu a doprovodný program slibují komplexní zážitek nejen pro zaryté pivaře.