Zahajujeme sezónu: první zastávka Mezi ploty

23. května 2017

Přípravy nadcházející festivalové sezóny vrcholí. Letos to bude už čtvrtý rok, co projekt Staropramen Festivaly bez zábran bude otevírat české hudební festivaly a kulturní akce hendikepovaným.

Rok 2017 slibuje nejen zastávky na českých open airech, ale také u nás, v srdci pivovaru Staropramen. Slunce, přátelé, perfektně ošetřené pivo, hudba, nezapomenutelná atmosféra zkrátka k létu patří. A kam že to tedy vyrážíme a kde si to užijeme společně?

27. - 28. 5. 2017 Mezi ploty, Bohnická léčebna, Praha

24. 6. 2017 Vysmáté léto v Kadani

4. - 6. 7. 2017 Rock for People, Festivalpark, Hradec Králové

14.9. 2017 koncert PSH, areál pivovaru Staropramen

23.9. 2017 Dny českého piva, areál pivovaru Staropramen

Již standardním vybavením pro bezbariérové prostředí je vyvýšená plošina, sociální zařízení, parkování, sjezdy, nájezdy nebo chodníčky. Na vybraných festivalech navíc vystavíme chill-out zónu pro chvíle relaxu a připravujeme i inovovaný doprovodný program.

I nadále pro držitele průkazu ZTP/P platí možnost se na festivaly a akce registrovat na našem webu prostřednictvím jednoduchého a komfortního formuláře. Zajistíte si tak zvýhodněné vstupné, parkování nebo místo v kempu.

Zapojte se i vy! Na všech akcích a festivalech budeme i nadále sbírat plastová a kovová víčka. Sbírejte společně s námi, vezměte je s sebou za hudbou a vyhledejte sběrné stánky označené logem projektu. Čekají na vás odměny, poděkování a fajn pocit z dobrého skutku. Protože…

…plastová víčka jsou základem pro výrobu dalších bezbariérových prvků. Z výkupu těch kovových následně financujeme vybavení do chill-out zóny, pronájem sociálního zařízení nebo navigační tabule.

Těšíme se na vás na bohnickém festivalu Mezi ploty!

Tým Staropramen Festivaly bez zábran

P.S.: Víčka s sebou. 

I když vždy děláme věci po svém,
cookies na našem webu používat musíme.

Další informace