Za hvězdami na Rock for People

14. června 2017

Jedna z největších hudebních událostí letošního léta se nezadržitelně blíží! Die Antwoord, Paramore, Evanescence, Foster the People, Three Days Grace – to je jen zlomek programu letošního ročníku Rock for People. Od 4. do 6. července budeme již počtvrté na královéhradeckém letišti i my s projektem Staropramen Festivaly bez zábran.

Vedle bezbariérového areálu, vyvýšených plošin pro lepší výhled na hlavní pódia, vybudujeme odpočinkovou zónu pro vozíčkáře i jejich doprovod. Stan poskytne místo pro odpočinek, možnost osvěžení a bude zde umístěna bezbariérová sprcha i toaleta.

Vyladěný, vyvážený a perfektně ošetřený bude nejen areál, ale také portfolio Staropramen na čepu. Vydejte se s námi za společnými zážitky, neopakovatelnou atmosférou a hudbou. Pro registrované na našem webu nabízíme pro držitele průkazu ZTP/P a doprovod vstupné zdarma. Pozor, kapacita je omezena.

Pro hendikepované bude vyhrazeno i parkování. Novinkou letošního roku budou uzamykatelné bezbariérové toalety, a to na Euroklíče. Pokud Euroklíč nevlastníte, bude možné si jej za vratnou kauci 1 000 Kč vypůjčit v odpočinkové zóně.

Kromě party, partnerů a známých nezapomeňte přibalit víčka. Ta plastová a kovová od nápojů budeme sbírat na dvou místech – u hlavního vchodu a nedaleko stanového městečka. Zapojte se a soutěžte o prima ceny.  

Setkáme se v kotli!

Tým Staropramen Festivaly bez zábran

I když vždy děláme věci po svém,
cookies na našem webu používat musíme.

Další informace