S úsměvem do Kadaně...

5. června 2017

…jak také jinak na Vysmáté léto. V sobotu 24. června budeme již potřetí s projektem Staropramen Festivaly bez zábran v malebném areálu v centru královského města, Kadaně.

Pod městskými hradbami a na břehu řeky Ohře nás čeká jednodenní festival nabitý českými a slovenskými hvězdami. Na dvou pódiích se blýsknou stálice i čerstvá krev hudebního nebe. Vyrazte s partou, s rodinou, s pivkem v ruce na No Name, MIG 21, Xindla X, Mandrage, Marpa & Troublegang, Lenny, Krucipüsk a další…mnohé další. Více se dozvíte na webu festivalu www.vysmateleto.cz.

U Pop scény vyroste vyvýšené plošina pro hendikepované návštěvníky na vozíčku a jejich doprovod. Nezapomínáme ani na bezbariérový areál – výčepy, stany s podlážkou, chodníky zpřístupníme pomocí nájezdů z recyklovaného plastu. Bezbariérové wc hledejte u kostela.

Pokud se registrujete na našem webu předem (stačí kliknout na tlačítko „Jeď na festival“ na hlavní stránce), bude mít doprovod držitele průkazu ZTP/P vstupné za polovinu. V případě, že jedete autem, zajistíme vám parkování v blízkosti areálu.

V loňském roce jsme společně nasbírali přes 40 kg plastových a bezmála 20 kg kovových víček. Pojďte s námi překonat dosavadní rekord! Přineste nasbíraná víčka do sběrného stánku označeného logem projektu – odměníme vás.

K víčkům přibalte kámoše, partnera, manželku, královsky to rozjedeme!

Tým Staropramen Festivaly bez zábran

I když vždy děláme věci po svém,
cookies na našem webu používat musíme.

Další informace