S Festivaly bez Zábran poprvé ve Vroutku na Rock for Churchill

5. srpna 2015

Projekt Staropramen Festivaly bez Zábran letos zažije další premiéru, a to na festivalu Rock for Churchill ve Vroutku nedaleko Podbořan v severních Čechách. Akce se koná poslední srpnový víkend v pátek 28. a v sobotu 29.8.

Mezi hlavními hvězdami letošního, již 16. ročníku, jmenujme například Royal Republic, Archive, Selah Sue, Babylon Circus, Asian Dub Foundation, z českých interpretů třeba Wohnout, Tata bojs, Pipes and Pints a mnoho dalších.

V rámci realizace projektu Staropramen Festivaly bez Zábran se areál stane bezbariérovým včetně sociálního zařízení. Organizátor festivalu nabízí držitelům průkazu ZTP po jeho předložení volný vstup pro doprovod. Vozíčkáři po registraci předem na mail info@festivalybezzabran.cz mají také vstup zdarma. Podmínkou je však včasné zaslání mailu s žádostí, a to do 21.8.

I na Rock for Churchill bude možné soutěžit ve sběru plastových víček a kovových korunek. Přivezte nasbíraná víčka na festival, odevzdejte je hosteskám v červeném stanu označeném logem projektu a bojujte o nejlepšího sběrače/sběračku. Díky nasbíranému materiálu pomůžete zpřístupnit další české hudební festivaly hendikepovaným.

Na viděnou na Rock for Churchill se těší tým projektu Staropramen Festivaly bez Zábran

I když vždy děláme věci po svém,
cookies na našem webu používat musíme.

Další informace