Rozjeďte to s námi na Rock for People

27. června 2016

Vstoupili jsme do léta se všemi radovánkami, které přináší. O víkendu jsme zavítali do Kadaně na Vysmáté léto a na pražské United Islands přímo v pivovaru Staropramen. A bylo to skvělé! Ale tím rozhodně nekončíme. Jedna z největších akcí sezóny nás ještě čeká na začátku července - Rock for People! Vezměte partu a vyrazte za hudbou, sluncem, pivem, zábavou a nezapomenutelnými společnými zážitky se Staropramen Festivaly bez zábran!

V královéhradeckém Festivalparku, kde se již několik let Rock for People koná, na vás od 3. do 5. července bude čekat spousta vychytávek. U dvou hlavních pódií postavíme vyvýšené plošiny pro nerušený poslech a dobrý výhled. Po areálu budou rozmístěny desítky metrů nájezdů, sjezdů a chodníčků z recyklovaného plastu. V areálu bude umístěna i bezbariérová sprcha a několik toalet.

Odpočinout si, osvěžit se pivem Staropramen nebo se zapojit do doprovodných aktivit bude možné v bezbariérové chill-out zóně. Čekají na vás pohodlné sedací pytle, milá obsluha, spousta informací a pestrý program. Chystáme workshopy, bocciu, potápění, jízdy zručnosti a další. Držitelé průkazu ZTP/P s doprovodem se nám mohou hlásit prostřednictvím formuláře na hlavní straně na našem webu. 

A co vás čeká po hudební stránce? Rock for People slibuje tři dny plné hudby nejrůznějších žánrů od kytarovek, přes rock ve všech jeho podobách, až po drum’n’bass či dubstep. Kapely jako Massive Attack, The Offspring, Chvrches, The 1975, Skillet, Enter Shikari či Anti-Flag jsou zárukou, že bude co poslouchat. Taneční party rozproudí domácí i zahraniční DJ’s a producenti, mezi jinými Nero, The Qemists či Roni Size. Na své si přijdou i fanoušci tvrdších hudebních žánrů. Do Hradce míří například američtí Five Finger Death Punch, metaloví Bullet for My Valentine či řízní Turbowolf. Českou scénu budou zastupovat Tři sestry, Monkey Business, vypsaná fiXa nebo Horkýže Slíže. Více o rpogramu najdete na webu festivalu.

I na Rock for People budeme sbírat víčka. Sbírejte doma, v práci nebo s přáteli a přivezte je do Hradce. Pro nejlepší sběrače máme dostatek fajnových odměny. Najdete nás u vchodu do hlavního kempu a u ENAPO prodejny před vstupem do areálu.

Za necelý týden v Hradci se na vás těší celý tým Staropramen Festivaly bez zábran