Poslední festival letošních prázdnin - Rock for Churchill ve Vroutku

9. srpna 2016

Přestože prázdniny ještě nekončí, my se už připravujeme na poslední srpnový festival s projektem Staropramen Festivaly bez zábran. Po loňské úspěšné premiéře opět zavítáme do Vroutku u Podbořan na Rock for Churchill.

Útulný areál Myslivny slibuje nejen záplavu kapel a DJs, ale také parádní doprovodný program, skvělé pivo a dva dny plné zážitků. Přesněji pátek 26. a v sobotu 27. srpna.

Pro letošní ročník připravujeme novinku – v areálu festivalu vyroste bezbariérová chill-out zóna. Naším cílem je vytvořit místo pro setkávání i odpočinek. Zároveň zde bude možné odevzdat plastová a kovová víčkám sympatické obsluze nebo se dozvědět více informací o projektu. Odměna nemine nejlepší sběrače – každý den vyhlásíme tři, kteří v daný den přinesou největší objem víček.

Mezi největší lákadla letošního ročníku bezesporu patří zahraniční hvězdy Dub FX, Modestep, Nneka, The Upbeats nebo Dubioza Kolektiv. Českou hudební scénu budou reprezentovat Monkey Business, Vypsaná fiXa, Prago Union a mnoho dalších. Více o programu najdete na www.rfch.cz.

Vyrazte s námi také na Rock for Churchill. Držitelé průkazu ZTP/P s doprovodem se mohou hlásit přímo na našem webu, a to přímo na hlavní stránce prostřednictvím formuláře. Neváhejte, počet volných vstupů je limitován. Na místě bude zajištěn prostor pro parkování i případné přespání. V areálu budou umístěné také bezbariérové toalety.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte prostřednictvím emailu info@festivalybezzabran.cz.

Těšíme se s Vámi na viděnou ve Vroutku!

Tým projektu Staropramen Festivaly bez zábran