Ohlédnutí za Rock for People a další akce

28. července 2017

Chtěli poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě, realizaci a skvělé atmosféře Rock for People. Zejména pak celému týmu Sportovního klubu vozíčkářů Praha, který připravil pestrý doprovodný program a aktivity. Přestože festival skončil před třemi týdny, my stále žijeme skvělými společnými zážitky a pohodou. Děkujeme!

Atmosféru můžete nasát z nového videa a fotogalerie.

Ač jsou prázdniny v plném proudu, my rozhodně nezahálíme! Aktuálně nás čeká série koncertů a akcí přímo v srdci pivovaru Staropramen na Smíchově.

První z nich bude ve čtvrtek 3. srpna koncert kanadské energií nasáklé punkrockové kapely Billy Talent. Pokud si nechcete nechat ujít pecky jako Fallen LeavesSurrender,Red Flag nebo Rusted for the Rain registrujte se na emailu info@festivalybezzabran.cz. Máme pár volných vstupů pro držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod ;)  Více info v události.

Jak jsme již avizovali, 14. září na hlavním dvoře pivovaru vystoupí česká hip hopová legenda PSH. Vladimir 518, Orion a DJ Mike Trafik nabídnou průřez (R)repertoárem a připomenou počátky rapu v ČR. Registrovat se je možné standardně na webu Festivaly bez zábran.

A již tradičně v září, přesněji v sobotu 23.9., proběhnou Dny českého piva - oslavy piva, pivních speciálů a chutného jídla. I letos bude možné se zúčastnit prohlídek pivovaru, výroby a okusit pivo přímo zpod tanku. Přesný časový harmonogram zveřejníme již brzy! 

Váš tým projektu Staropramen Festivaly bez zábran

I když vždy děláme věci po svém,
cookies na našem webu používat musíme.

Další informace