Máme zlatou!

21. října 2016

V loňském roce jsme získali stříbro. Letos už projekt Staropramen Festivaly bez Zábran získal zlatý certifikát v tematické kategorii Společensky prospěšný projekt 2016 v rámci soutěže TOP Odpovědná firma. Každoročně jsou ceny udělovány organizací Byznys pro společnost za inovativní projekt zaměřený na řešení aktuálních společenských témat. 

Uplynulou festivalovou sezónu hodnotíme velice kladně, a to zejména díky vám všem, kteří nám pomáhali nebo na festivaly společně s námi vyrazili. Věříme, že jsme se vydali správným směrem, o čemž svědčí i fakt, že jsme uspěli mezi 25 projekty firem, jako je ČEZ, O2 Czech Republic, T-Mobile Czech Republic, Microsoft nebo Plzeňský Prazdroj. 

Pivovary Staropramen mají i další ocenění. V kategorii Nejangažovanější zaměstnanci byl projekt Dny, kdy pomáháme aneb Community Days oceněn bronzovým certifikátem. Současně jsme získali i třetí místo v kategorii TOP Odpovědná velká firma 2016 za udržitelný, systematický, komplexní, strategický a inovativní způsob rozvoje svého podnikání.

Děkujeme za podporu!

I když vždy děláme věci po svém,
cookies na našem webu používat musíme.

Další informace