Koncert PSH v Pivovaru Staropramen

24. srpna 2017

Prázdniny se sice chýlí ke svému konci, ale sezóna koncertů pokračuje. Nejbližší akcí, a to přímo v pivovaru Staropramen na Smíchově, bude 14. září vystoupení ikonickýchPSH.

Hip hopové legendární trio ve složení Vladimir 518, Orion a DJ Mike Trafik nabídne průřez (R)repertoárem a připomene počátky rapu v ČR. Ať už dáváte přednost jejich starší tvorbě v čele s nestárnoucím hitem Praha nebo novějším kouskům Já to říkal nebo VICE, rozhodně si příjdete na své. 

Areál se návštěvníkům otevře v 15:00. Konec je plánovaný na 22:00. Pro držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod je po předchozí registraci vstup zdarma. Registrovat se je možné standardně na hlavní stránce našeho webu Festivaly bez zábran. Pozor, kapacita je omezena.

Tím ale nekončíme! V sobotu 23. září se již tradičně uskuteční Dny českého piva - oslavy piva, pivních speciálů a chutného jídla. I letos bude možné se zúčastnit prohlídek pivovaru, výroby a okusit pivo přímo zpod tanku.

Exkurze bezbariérových částí výroby a ochutnávka je plánována na 14:00. V případě zájmu se, prosíme, registrujte na našem webu Festivaly bez zábran. Velikost skupiny je limitována.

Těšíme se na viděnou!

I když vždy děláme věci po svém,
cookies na našem webu používat musíme.

Další informace