Dny českého piva v pivovaru Staropramen

12. září 2016

S koncem letních prázdnin, času dovolených a nástupem školního roku je čas si udělat radost a odměnit se. Ač je festivalová sezona téměř za námi, můžete s námi zavítat tam, kde se projekt Festivaly bez zábran zrodil – tedy přímo do srdce pivovaru Staropramen.

V rámci oslav Dnů českého piva se v sobotu 24. září v 11 hodin otevřou brány pivovaru veřejnosti. Na příchozí čeká exkurze do útrob pivovaru, ochutnávky piva přímo z ležáckých tanků, pochoutky z největšího grilu v republice nebo pivní speciál – extra chmelená 12.

V 15 a 18 hodin bude pak k dispozici také prohlídka bezbariérových částí pivovaru včetně ochutnávky. Kapacita je však omezena. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit a rezervovat si jeden z termínů, a to do čtvrtku 22.9. na email info@festivalybezzabran.cz.

Jako bonus dostane každý návštěvník svou degustační skleničku. Ochutnat bude možné bezpočet druhů piv z produkce pivovaru Staropramen. Ale také u této příležitosti připravenou limitovanou edici extra chmelené 12, spodně kvašeného ležáku.

Aktualizované informace naleznete v události akce na Facebooku.Budeme rádi, když kromě hudby, najdete extra důvod se s námi potkat.

Těšíme se na setkání.

Tým Staropramen Festivaly bez zábran

I když vždy děláme věci po svém,
cookies na našem webu používat musíme.

Další informace